Služby portálu MTH

 
Využite možnosti portálu, ktoré sú výhodné nie len pre SEO Vašej firemnej webstránky, ale aj pre Vaše podnikanie. Je to tak výhra win-win
 
Portál MTH je tu pre Váš marketing.Všetky služby, ktoré ponúkame, Vám pomôžu pri Vašom podnikaní. Tradičný marketing za pomoci firemných inzerátov do tlačových médií, alebo marketingová stratégia založená len na PPC kampaniach jednoducho nebude stačiť. Odlíšte svoju firmu, svoje produkty a služby a podnikajte ako veľké firmy aj s malým rozpočtom.

Služby portálu

Výhody registrovaných spoločnostíFiremné inzerátyPR, reklamný článokUdalosťSúťažAutorstvo
Networking je dôležitý pre každého podnikateľa. Získavanie firemných kontaktov je dôležité pre chod Vašej firmy, spoločnosti. Registráciou získate členstvo na portáli a možnosť nadväzovať ďalšie firemné kontakty. Okrem výhodnosti registrácie z hľadiska networkingu, budete mať možnosť pridávať firemné inzeráty a to úplne zdarma. Už teraz vieme zaručiť členskú zľavu z cien ponúkaných služieb. Zľava sa bude pohybovať od 10 – 25 %. Taktiež budete mať prístup k fóru na MTH.
Outsourcujte svoje starosti a nechajte ich vyriešiť jednoduchou firemnou inzerciou na portáli MTH. Aj firemný inzerát sa tak stáva Vašou komunikáciou, a to je dôvod, prečo portál MTH zaradil firemné inzeráty medzi služby pre Váš marketing. Možnosť pridávať firemné inzeráty majú síce iba zaregistrované spoločnosti a organizácie, avšak odpovedať môže každý. Firemné inzeráty sú rozdelené do 5 hlavných kategórií : firemná ponuka, firmy, nehnuteľnosti, práca a start-up.  
PR články sú stále dôležitejším nástrojom pre väčšie aj pre niektoré menšie spoločnosti. Dôvod, prečo majú veľké spoločnosti PR oddelenia nie je v daňovej optimalizácií, ale ich marketing je rozdelený nie len do kampaní, ale aj do komunikácie s verejnosťou. PR článok tak môže reprezentovať Vašu spoločnosť, Váš produkt alebo službu. PR článok na portáli MTH je nie je textovo ohraničený. Máte možnosť pridať 3 fotografie, z ktorých 1 bude prezentačný. Spolu s publikáciou PRČ ponúkame aj možnosť pridania maximálne 3 spätných odkazov zdarma. PRČ bude zdieľaný na facebookovej stránke portálu MTH a v súčasnosti 2/3 z ceny budú použité na propagáciu Vášho článku na sociálnej sieti.
Udalosti na portáli MTH sú rôzne udalosti zamerané pre podnikateľov. Publikovať takto môžete rôzne firemné súťaže, veľtrhy, konferencie a semináre ako aj ďalšie príležitosti, ktoré sú určené pre podnikateľov. Publikácia udalosti bude uverejnená v sekcii udalosti a zdieľaná na FB stránke portálu MTH. Taktiež daná udalosť bude propagovaná 2/3 z ceny prostredníctvom sociálnej sieti. Taktiež máte možnosť pridať 3 spätné odkazy. Ak máte záujem, ako vyzerajú udalosti, ktoré už sú publikované na portáli MTH, kliknite tu.
Usporadúvate spotrebné alebo iné súťaže ? Môžete ich publikovať na portáli MTH. Získate tak väčšiu reakciu od našich čitateľov. Podmienky sú také isté ako u PRČ. K súťaži ponúkame zvlášť aj pripnutie ankety podľa Vašich potrieb.  
Autorstvo na portáli je určené na rok. S malou vedomosťou SEO článku, tak zvládnete publikovať PR články takmer neobmedzene. Jediným obmedzením je nie viac, ako 1 PR článok/deň. Ak nemáte ani základné potrebné vedomosti v oblasti SEO, radi Vám pomôžeme. Okrem možnosti publikovať PR články, autori portálu MTH majú aj možnosť publikácie udalostí, a tak autorstvo je určené najmä pre poradenské, marketingové, účtovné agentúry ako aj právne kancelárie.

Banner 

Cena v EUR

 Cena v EUR pre členov MTH

Cena v EUR pre členov SFA

Doba

300*250

10

8

Zdarma

mesiac

728*90

15

10

Zdarma

mesiac

300*600

12,50

9

Zdarma

mesiac

Vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy

Všeobecné obchodné podmienky MTH

PR a reklamný cenník MTH

Údaje o návštevnosti nájdete v tlačových správach


Kontakt