Profil portálu – marketingová stratégia pre organizácie : firmy, SZČO, neziskové a občianske združenia

Portál my tvoríme hospodárstvo vznikol v októbri 2015. Avšak portál nemá štatút podnikateľského subjektu, takže všetky služby, ktoré ponúkame, sú ponúkané zdarma. Portál vlastní a prevádzkuje Milan Pompa ako fyzická osoba – nepodnikateľ.

Portál my tvoríme hospodárstvo ( MTH ) ako aj ponúkané služby majú prezentovať myšlienku, nad ktorou rozmýšľa každý podnikateľ. Najväčší prínos pre spoločnosť vo forme zamestnanosti, daní, rozvoja v spoločnosti tvoria podnikatelia, z čoho plynie aj názov : MY TVORÍME HOSPODÁRSTVO

Vízia portálu MTH

 
Cieľom portálu je pomôcť aj menším podnikom a živnostníkom ( MSP ) v rozvoji ich podnikateľských činností. V súčasnosti len málo spoločností využíva takéto služby, lenže s trhovým vývojom musia aj malý podnikatelia myslieť dopredu. Cieľom portálu je tak poskytnúť webový priestor, kde môžu realizovať MSP svoj marketing a PR.
 

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Nie si bot ?

Služby portálu MTH

Okrem informácií ohľadom ekonomiky, investovania, podnikania, portál ponúka služby, ktoré majú slúžiť podnikom, živnostníkom alebo organizáciám v ich lepšom využití marketingového potenciálu. Ponúkame teda služby publikácie Vašich reklamných kampaní a podpory Vašej marketingovej komunikácie. Vaša marketingová stratégia tak musí počítať s portálom MTH.

Ponúkané informácie a možnosti spolupráce

 
 Články podľa kategórií
 
Ekonomika
 
Investovanie
 
Podnikanie
 
Politika
 
Úspech v podnikaní
 
Relax
 
Krátke správy
 
Správy
 
Spolupráca
 
Ekonomika
 
Investovanie
 
Podnikanie
 
Politika
 
Úspech v podnikaní
 
Relax

Vaša marketingová stratégia a služby portálu jedno sú

Vaša marketingová stratégia na portáli MTH

Výhody registrácieFiremné inzerátyPR, reklamný článokUdalosťSúťažAutorstvo
Portál MTH ponúka registráciu pre organizácie, teda firmy, SZČO ako aj rôzne neziskové organizácie. Výhodou registrácie na portáli podniky získajú nie len zľavu na poskytované služby portálu, ale získavajú možnosť osloviť ostatných členov portálu ako aj publikovania firemných inzerátov a to zdarma
Firemné inzeráty na portáli sú zdarma. Nutnosťou však je prihlásenie. Na odpovede nie je nutná registrácia. Môžte pridávať firemné inzeráty z kategórií ako sú : firemná ponuka, firmy, ponuka práce, nehnuteľnosti a start-up. Ak chcete vidieť celý strom firemných inzerátov, kliknite na firemné inzeráty.
Poskytujeme publikáciu PR článku. Spolu s publikáciou máte nárok aj na uvedenie 3 spätných odkazov.
Poskytujeme publikovanie udalosti určenej pre podnikateľov. Dané udalosti sú napríklad podnikateľské súťaže, veľtrhy, semináre a konferencie.
Poskytujeme publikáciu spotrebných súťaži. Spolu so súťaž môžeme poskytnúť aj publikovanie ankiet na základe Vašich potrieb.  
Pre vážnych záujemcov o PR a marketingové služby portálu MTH, ponúkame možnosť autorstva na portáli.

Tieto služby ešte nie sú spoplatnené a preto neváhajte možnosť a kontaktujte nás. Ak chcete vedieť o tom, ako Vaša marketingová stratégia je aj naším poslaním, kliknite na ikonu ⇓